Новини » Події Читать эту новость на русском

ДБР перевіряє джерела витоку інформації щодо "вагнерівців"

Напередодні у мережі інтернет опублікували засекречені документи української розвідки

Фото з відкритих джерел

Слідчі Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань перевіряють джерела витоку документів щодо діяльності спецслужб у затриманні членів ПВК "Вагнер". Про це повідомляє прес-служба ДБР.

Як вказують у відомстві, 18 листопада у мережі інтернет опублікували документи з даними, які містять відомості щодо планування та виконання Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України та Службою безпеки України заходів, пов'язаних із організацією затримання "вагнерівців" в Україні.

ДБР відкрило кримінальну справу за ч. 1 ст. 328 Кримінального кодексу – розголошення відомостей, що становлять державну таємницю, людиною, якій ці відомості були довірені.

"У межах відкритого кримінального провадження буде здійснена перевірка щодо автентичності цих документів, а також встановлено військовослужбовців, які мали доступ до цих документів та можуть бути причетні до їх витоку", - повідомили у прес-службі.

Новини за темою: В організації операції із затримання "вагнерівців" Україні допомагали Сполучені Штати, - ЗМІ

Нагадаємо, нещодавно Міжнародна група розслідувачів Bellingcat оприлюднила розслідування щодо "зливу" спецоперації із затриманням бойовиків російської ПВК "Вагнера", причетних до військових злочинів. Журналісти стверджують, що Зеленський був повністю сповіщений про операцію.