Новини » Події Читать эту новость на русском

"Антивакцинатора" Стахіва заарештували із заставою в один мільйон гривень

Суддя задовольнив клопотання прокурорів та ухвалив рішення про арешт до 16 січня

Остап Стахів, голова громадської організації «Ідея нації». Фото Миколи Тиса/ZIK

Суд у Львові арештував відомого "антивакцинатора" Остапа Стахіва, якого звинувачують у поваленні конституційного ладу в Україні. Про це повідомляє "ВВС Україна".

"Ми продовжуємо боротьбу, жодні грати, жодна тюрма мене не зупинить. Від нашої сили духу впадуть усі стіни. Якщо наш голос не почують, то каміння кричатиме. Це політичне рішення проти мене. Доказів вони не мають", - заявив Стахів після суду.

Він наголосив, що буде подавати апеляцію.

Новини за темою: Протести антивакцинаторів: Де у світі проходять мітинги проти COVID-щеплень і карантину

Зазначається, що прокурори просили арештувати Стахіва на два місяці з альтернативою внесення застави в мільйон гривень.

Суддя задовольнив це клопотання й ухвалив рішення про арешт до 16 січня з можливістю внести заставу у мільйон гривень. Після її внесення Стахів буде зобов'язаний не покидати місто Львів без згоди слідчих.

Раніше повідомлялося, що СБУ заблокувала діяльність мережі, яка намагалася дестабілізувати ситуацію в країні за допомогою "антивакцинаторських" гасел. Учасники антиукраїнської мережі закликали до насильницької зміни конституційного ладу. 

Як відомо, 35-річний Остап Стахів на початку пандемії у своїх соціальних мережах заявляв, що коронавірусу не існує. До того ж він розповсюджував різні фейки про вакцинацію та теорії всесвітньої змови. Його сторінки блокували YouTube та Facebook.