Знищення малого і середнього бізнесу веде до авторитаризму і тоталітаризму, - експерт про протести ФОПів

ФОП дозволили реєструвати прямо з дому фото з відкритих джерел

В Україні влада постійно ухвалює рішення, спрямовані на закручування гайок, констатував Руслан Синельников

Знищення малого і середнього бізнесу веде до авторитаризму і тоталітаризму, а також до відсутності бази для демократії.

Про це в ефірі на телеканалі "Перший Незалежний" заявив політичний експерт Руслан Синельников.

Гість студії, коментуючи інформацію про масштабні протести фізичних осіб - підприємців, зауважив, що в країні відбувається повне закручування гайок.

"Це повне закручування гайок. Воно відбувається щодня. Люди, на жаль, не так слідкують, не так помічають, як воно відбувається, - рішення за рішенням, закон за законом, поправка за поправкою. Але ми бачимо, що знищення малого і середнього бізнесу - це завжди веде до авторитаризму, до тоталітаризму і до відсутності бази для демократії, тому що у всіх розвинених суспільствах база демократії - це вільні, незалежні, самостійні, економічно забезпечені громадяни", - наголосив експерт.

Новини за темою: В Україні спостерігаються шалене безробіття і міграція, а влада зараз ще й душить варіант спрощеної системи оподаткування, - Землянська про акції ФОПів

Руслан Синельников констатував, що підприємці в Україні не впливають на рішення влади, їх ніхто не чує, діалогу влади з ними немає.

"Раніше намагалися створювати якісь ради підприємців при КМУ, ради підприємців при ОП, ради підприємців при ВРУ. Років 10-15 тому говорили про те, що влада вестиме діалог з бізнесом для того, щоб покращувати умови для розвитку і побудови країни. Але після останніх відомих подій, зміни двох президентів якось про людей та їх економічне забезпечення забули. Ми бачимо, що постійно йдуть рішення влади для закручування гайок, про що кажуть підприємці, і для того, щоб максимально обмежити економічну свободу громадян, щоб вони раптом не могли заробити зайву копійчину, бо якщо раптом вони стануть незалежними, то вони зможуть самостійно мислити, кого їм обирати і з ким їм далі по дорозі у політиці. Ті політики, які не підтримують підприємців, мусять дуже швидко втратити владні повноваження", - сказав Руслан Синельников.

Новини за темою: Зміни в оформленні бізнесу: Уряд пропонує "експеримент" з автоматичної держреєстрації ФОП

Як повідомляли, у Києві на Майдані Незалежності напередодні, 29 червня, сталися сутички правоохоронців і ФОПів. Підприємці планували чергову акцію протесту, але силовики заблокували їм шлях.

Повідомляється, що правоохоронці затримали кількох учасників акції. Згодом почалися нові сутички.

Зазначимо, що представники "SaveФОП" протестують вже не один місяць у Києві.