Новини » Економіка Читать эту новость на русском

Запаси вугілля на ТЕС на рівні 50% від запланованого обсягу, – Волинець

Фото з відкритих джерел

За словами Михайла Волинця, 378 тис. тонн фактичних запасів вугілля на ТЕС при гарантованому недоторканому плані в 758,3 тис. тонн

Запаси вугілля на ТЕС країни наразі складають 49,84%, або 378 тис. тонн від запланованого гарантованого обсягу. Про це у Фейсбуці повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець, передає "Укрінформ".

"378 тис. тонн фактичних запасів вугілля на ТЕС при гарантованому недоторканому плані в 758,3 тис. тонн", - написав профспілковий лідер.

Він опублікував фото з офіційною інфографікою Міненерго щодо запасів вугілля на ТЕС станом на 15 листопада. На інфографіці зокрема видно, що на Бурштинській ТЕС з гарантованих 138 тис. т запасів є по факту 77,1 тис. т вугілля. На Курахівській ТЕС із запланованих 108 тис. т налічується 40,5 тис. т. На Запорізькій ТЕС з необхідних 80 тис. т вугілля є тільки 4,8 тис. т. На Ладижинській ТЕС із запланованих 59 тис. т налічується тільки 8,3 тис. т і т. д.

Станом на 15 листопада запаси вугілля на українських ТЕС за тиждень скоротилися на 20% - до 0,38 тис. тонн. Лише дві ТЕС мають гарантовані запаси вугілля згідно з ліцензійними умовами.

Новини за темою: На українських ТЕС запаси вугілля скоротились на 20% за тиждень

Нагадаємо, 11 листопада прем'єр-міністр Денис Шмигаль в ефірі одного з телеканалів заявив, що в Україні достатньо запасів вугілля.

Раніше у Міненерго повідомили, що в листопаді в Україну повинні імпортувати 562 тисячі тонн вугілля