Юрій Бойко: Влада знову позбавляє пенсіонерів заслуженого підвищення пенсій

Співголова "Опозиційної платформи - За життя" Юрій Бойко "Опозиційна платформа - За життя"

Сьогодні в Україні проживає понад 11 мільйонів пенсіонерів. Чесно пропрацювавши все життя, багато з них опинилися за межею бідності. Але замість того, щоб допомогти літнім людям, влада шукає спосіб, як відсторонитися від цієї проблеми. Про це в коментарі журналістам заявив співголова "Опозиційної платформи - За життя" Юрій Бойко, передає пресслужба партії.

"У людей відібрали пільги, позбавили соціальних прав. А тепер урядовці говорять про них, як про тягар. Як про "статтю витрат", на якій можна заощадити. Це цинізм вищої міри", - вважає народний депутат.

Юрій Бойко зазначив, що всі обіцянки влади про гідні пенсії так і залишилися обіцянками, а індексація пенсій від уряду на рівні 11% більше схожа на подачку і тут же з'їдається інфляцією. В умовах постійно зростаючих тарифів і цін держава просто зобов'язана допомогти пенсіонерам.

"Найближчим часом необхідно забезпечити реальну індексацію пенсій, збільшити прожитковий рівень, відновити і забезпечити пільги. ОП-ЗЖ підготувала свої пропозиції щодо зміни державного бюджету на цей рік, щоб посилити соціальний захист українських пенсіонерів. Ми пропонуємо істотно підвищити прожитковий мінімум. Мінімальну пенсію до кінця року підвищити до 5 000 грн. Провести справедливу індексацію пенсій з урахуванням нового рівня зарплат і реальної інфляції. Забезпечити повернення пільг пенсіонерам, ветеранам, дітям війни та ліквідаторам аварії на ЧАЕС. Спростити отримання субсидій і повністю профінансувати цю державну програму", - сказав політик.

Співголова "Опозиційної платформи - За життя" впевнений, що пенсійну проблему можна вирішити. Для цього потрібно діяти системно і в декількох напрямках.

"Необхідно розвивати державний сектор економіки, стимулювати економічний розвиток і за рахунок цього наповнювати державний бюджет. Менше витрачати на винагороду топчиновників і більше – на людей. Відкривати нові можливості для молоді. Це робота на тривалу, стратегічну перспективу. На жаль, зараз влада живе одним днем. Вона будує свої корупційні схеми і гальмує економічний розвиток країни", - резюмував Юрій Бойко.