Єврокомісія назвала умову для надання другого траншу допомоги Україні

Фото з відкритих джерел

У ЄС наголошують на необхідності виконання комплексу політичних заходів

Україна для отримання другого траншу макрофінансової допомоги від Європейського Союзу повинна виконати комплекс узгоджених політичних заходів. Про це повідомив виконавчий віце-президент Єврокомісії Валдіс Домбровскіс під час конференції з питань реформ в Україні.

За словами єврочиновника, стосовно цього питання спосетрігається прогрес. "ЄС може виділити другий транш, коли будуть виконані узгоджені заходи політики. Останнім часом намітився явний прогрес. Однак всі невиконані політичні умови повинні бути швидко реалізовані, поряд зі співпрацею України з МВФ", - висловився Домбровскіс.

Як розповів представник Єврокомісії, для отримання ще 600 млн євро допомоги наша країна має просувати важливі реформи, що наближають Україну до ЄС.

"По-перше, судова система, де реформи Вищої ради правосуддя та Вищої кваліфікаційної комісії суддів повинні включати конструктивні пропозиції Венеціанської комісії", - сказав Домбровскіс, згадавши й важливість боротьби з корупцією.

При цьому українській владі радять поліпшити бізнес-клімат в країні й зміцнити систему корпоративного управління в держпідприємствах.

Новини за темою: МВФ очікує більшого прогресу від України для виділення траншу

Нагадаємо, нещодавно міністр економіки Олексій Любченко заявив, що Україна сподівається отримати транш від Міжнародного валютного фонду в 2021 році. За його словами, йдеться про близько 700 млн доларів.