Якщо до кінця року ми будемо бачити, що люди потребують великих субсидій, ми будемо додавати, - Шмигаль

Наступного року на субсидії передбачено 41 млрд гривень

Голова Кабміну Денис Шмигаль Фото з відкритих джерел

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль, коментуючи закладене в проекті державного бюджету на 2022 рік фінансування житлово-комунальних субсидій, зазначив: якщо закладених коштів буде недостатньо, уряд ініціюватиме виділення додаткових коштів. Про це він сказав під час години запитань до уряду у Верховній Раді, передають "Українські Новини".

Шмигаль зазначив, що в наступному році на субсидії передбачено 41 млрд гривень, що майже на 6 млрд більше, ніж в 2021 році, і запевнив, що закладених коштів буде достатньо, щоб виплатити субсидії всім нужденним.

"Якщо до кінця року ми будемо бачити, що люди потребують великих субсидій, ми з вами разом будемо приймати рішення - з перевиконанням бюджету будемо додавати, як це було і в минулому році, і в цьому році", - сказав Шмигаль.

Новини за темою: Кабмін просить Верховну Раду виділити 12 млрд гривень на субсидії


Також прем'єр зазначив, що майже 3 млн домогосподарств отримуватимуть субсидії в опалювальному періоді, і запевнив, що держава виконувала і виконуватиме свої зобов'язання з виплати субсидій.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України схвалив проект державного бюджету на 2022 рік. Міністр фінансів повідомив, що витрати на виплату пільг і субсидій на житлово-комунальні послуги в опалювальному сезоні 2021-2022 рр. передбачені на рівні 34 млрд грн.