Влада може вдатися до примусового виселення з житла за борги за комуналку, це питання вже обговорюють, - Суслов

УНН

Штрафні та матеріальні санкції щодо боржників вже обговорюють у кулуарах парламенту і Кабінету міністрів, говорить експерт

В Україні заборгованість населення за комунальні послуги вже перевищила позначку 82 млрд гривень. Влада вже обговорює питання примусового стягнення боргів. Більш того, ймовірні матеріальні санкції - виселення з житла.

Про це в ефірі на "Першому Незалежному" повідомив екс-міністр економіки Віктор Суслов.

"82 млрд гривень - заборгованість. Є різні варіанти. Уряд увесь час обговорює з Верховною Радою можливість примусового стягнення, створено систему приватних судових виконавців, які мають це забезпечити", - заявив Суслов.

Новини за темою: В Україні суми у платіжках за комуналку за рік зросли більш ніж на 50%

Експерт зазначив, що Кабінет міністрів обговорює і питання матеріальних санкцій щодо боржників. Мається на увазі виселення з житла.

"Постійно обговорюють питання чи то про штрафні санкції, чи то про можливість матеріальних санкцій у вигляді виселення з житла тощо. Ну, у принципі це по-капіталістичному",- додав екс-міністр економіки.

Нагадаємо, раніше повідомляли, якщо влада не вирішить питання боргів теплокомуненерго, то українцям можуть вимкнути гарячу воду влітку. Про це повідомив співголова Фонду енергетичних стратегій Дмитро Марунич.

Зазначимо, що загальна заборгованість населення України перед державою за комунальні послуги вже перевищила позначку 82 млрд гривень.