В уряді розповіли, наскільки може зрости ВВП України до 2030 року

Фото з відкритих джерел

За слова радника прем’єра, Кабмін вже заклав до бюджету вихід на 5% найближчими роками

ВВП України до 2030 року може зрости до 450 мільярдів доларів. Про це заявив радник прем'єр-міністра України, виконавчий директор Центру економічного відновлення Кирило Криволап в ефірі телеканалу "Дом".

За слова радника прем’єра, Кабмін вже заклав до бюджету вихід на 5% найближчими роками.

"Він понад 10% зараз. Уряд вже заклав до бюджету вихід на 5% найближчими роками, і далі цей показник треба покращувати. Його щороку оновлюють. Тобто ті інструменти, які вже впроваджені, вони вже дають 5%, а щоб ми отримали 7% зростання, нам необхідно розширити функціонал економічних стимулів, які застосовуються", - сказав Криволап

Водночас він наголосив, що доходи кожного громадянина України зростуть втричі.

"На виході ми повинні за 10 років подвоїти реальний ВВП України, подвоїти той об'єм продуктів і сервісів, який наша країна генерує. Це означає, що номінальний ВВП в міжнародній валюті зросте до 450 млрд дол. і вище в порівнянні з 154 млрд дол. торік. Ми говоримо про потроєння доходів кожного з нас, для кожного громадянина", - додав Криволап.

Новини за темою: Найбільший стрибок ВВП за 80 років: Світовий банк покращив прогноз світової економіки

Нагадаємо, Національний банк України погіршив річний прогноз зростання економіки на поточний рік із 4,2% до 3,8%. У першому кварталі ВВП України дещо скоротився через запровадження нових карантинних обмежень.