В Україні зростають виплати за субсидіями: У Мінсоцполітики назвали нові суми

Фото з відкритих джерел

Найбільший середній розмір субсидії зафіксований у Києві, а найменший - у Закарпатській області

У липні 2021 року субсидію на оплату житлово-комунальних послуг в Україні отримали близько 1,2 млн громадян, а її середній розмір збільшився у порівнянні з червнем на 3,2% і склав 320,80 грн. Про це свідчать дані на сайті Міністерства соціальної політики України, інформує УНІАН.

Як зазначається, у липні за субсидіями на оплату ЖКП звернулися 131,2 тис. домогосподарств, а призначена субсидія була 68,3 тис. домогосподарств.

У липні 2021 року надано субсидії на оплату житлово-комунальних послуг на суму 402 млн грн, майже вся сума була отримана субсидіантами в готівковій формі.

Згідно з даними міністерства, середній розмір призначеної субсидії на одне домогосподарство в липні 2021 року порівняно з березнем збільшився з 309,53 грн до 320,80 грн.

При цьому найбільший середній розмір субсидії по Україні зафіксований у Києві - 500 грн, а найменший у Закарпатській області - 202 грн.

Новини за темою: Уряд спростив процедуру отримання субсидії

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що в Україні перерахують субсидії. У Мінсоцполітики розповіли, хто отримає допомогу і кому в ній відмовлять.