Новини » Економіка Читать эту новость на русском

В Україні зросло промислове виробництво на 1,4%, - Держстат

Фото з відкритих джерел

За даними Держстату, нарощування виробництва було зафіксовано у добувній промисловості, переробній, але найбільший внесок припав на постачання електроенергії, газу, пари та кондиціонованого повітря

Промислове виробництво в Україні після зниження у вересні на 0,7% у жовтні 2021 року повернулося до зростання та збільшилось на 1,4% порівняно з жовтнем 2020 року. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на дані Державної служби статистики.

Як повідомляється, з корекцією на ефект календарних днів промвиробництво у жовтні-2021 до жовтня-2020 зросло ще сильніше - на 2,2% проти зниження на 0,9% місяцем раніше.

За даними Держстату, нарощування виробництва було зафіксовано у всіх галузях: у добувній промисловості - на 0,6%, переробній - на 0,4%, проте найбільший внесок припав на постачання електроенергії, газу, пари та кондиціонованого повітря - 7,6%.

У відомстві зазначається, що порівняно з вереснем цього року промислове виробництво країни збільшилося на 7,8%, а з урахуванням сезонного коригування - на 1,9%.

Завдяки таким показникам загалом за 10 місяців цього року зростання промвиробництва щодо аналогічного показника минулого року залишилося на рівні 1,4%, зокрема у добувній промисловості - 1,1%, переробній - 1,5%, постачанні електроенергії, газу, пари та кондиціонованого повітря - 1,7%.

Новини за темою: Інфляція в Україні прискорилася до 11%, - Держстат

Нагадаємо, за даними Держстату, виробництво сільськогосподарської продукції в Україні в січні-жовтні 2021 року збільшилося на 13%, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. 

Також повідомлялось, що 1 вересня Кабінет міністрів України затвердив Державну цільову науково-технічну програму розвитку авіапромисловості на 2021-2030 роки.