Новини » Економіка Читать эту новость на русском

В Україні на 13% зросло виробництво сільськогосподарської продукції, - Держстат

Фото з відкритих джерел

Зокрема, сільськогосподарські підприємства за десять місяців збільшили виробництво на 17,2%, а господарства населення - на 6,3%

Виробництво сільськогосподарської продукції в Україні в січні-жовтні 2021 року збільшилося на 13%, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомляє "Уніан" з посиланням на Державну службу статистики України.

Зокрема, сільськогосподарські підприємства за десять місяців збільшили виробництво на 17,2%, а господарства населення - на 6,3%.

Окремо виробництво продукції рослинництва зросло на 18%, а продукції тваринного походження зменшилося на 4,7%.

Найбільше зростання загального сільгоспвиробництва відбулося в Одеській (на 88,4%), Миколаївській (41%) і Кіровоградській (34,1%) областях. Показники значно зменшилися в Сумській області - на 19,7%.

У Держстаті зазначили, що за січень-травень розрахунки проводяться на основі даних про продукцію тваринництва, а після цього періоду - на основі даних про виробництво продукції та тваринництва, і рослинництва.

За січень-жовтень 2021 року в Україні скоротилося виробництво продукції тваринництва за всіма видами, у порівнянні з аналогічним періодом 2020 року. За статистикою, виробництво яєць за звітний період скоротилося на 14%, молока на 6%, м'яса на 2%, вовни на 6%.

Новини за темою: З 2015 року у Криму практично зникло сільське господарство, - Дорошенко

Нагадаємо, J.P. Morgan різко погіршив прогноз зростання реального ВВП України у 2021 році з 4,5% до 2,3%, водночас зберіг прогноз зростання у 2022-му на 5%, випливає з матеріалів листопадового EMEA Emerging Markets Research.