В Україні 23 блоки ТЕС і ТЕЦ не працюють через відсутність палива, - Укренерго

Слов'янська ТЕС Українська правда

За 8-14 листопада виробництво на ТЕС зменшилося на 9,5%

Станом на 15 листопада через відсутність палива в Україні не працювали 23 блоки теплових електростанцій та теплоелектроцентралей загальною потужністю 7,85 ГВт.  Про це повідомили в прес-службі НЕК "Укренерго".

"За заявками виробників, через відсутність палива не можуть працювати 23 блоки ТЕС та ТЕЦ загальною потужністю 7,85 ГВт (на ранок 1 листопада - 23 блоки та 1 корпус ТЕС та ТЕЦ загальною потужністю 7,88 ГВт)", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що на 15 листопада в аварійному ремонті також не перебувало жодного блоку ТЕС та ТЕЦ, тоді як на ранок 8 листопада - 4 блоки та 1 корпус ТЕС та ТЕЦ загальною потужністю 0,8 ГВт.

За 8-14 листопада виробництво на ТЕС зменшилося на 9,5% (до 812 млн кВт-год) порівняно з попереднім тижнем попри збільшення споживання електроенергії. Причиною зниження в Укренерго назвали зростання обсягів виробництва інших видів генерації - АЕС (на 4%), ГЕС (на 19%) та СЕС і ВЕС (на 32,2%).

Новини за темою: Україна забезпечена ядерним паливом на 1,5 року наперед, – глава Міненерго

Нагадаємо, 11 листопада прем'єр-міністр Денис Шмигаль в ефірі одного з телеканалів заявив, що в Україні достатньо запасів вугілля.

Раніше у Міненерго повідомили, що в листопаді в Україну повинні імпортувати 562 тисячі тонн вугілля