Уряд ввів декларування зростання цін на бензин на 1%

Фото з відкритих джерел

Бензини марок А-92 і А-95, а також ДП внесені до переліку соціально значущих товарів

Кабінет міністрів України запровадив обов'язкове декларування підвищення роздрібних цін на бензин і дизельне паливо більш як на 1%. Про це йдеться у постанові №450 від 29 березня 2021 року, оприлюдненій на Урядовому порталі. 

Перелік соціально значущих товарів, які підлягатимуть декларуванню, доповнено бензином марок А-92 та А-95 і дизельним паливом.

Новини за темою: В Україні стабілізувалися роздрібні ціни на бензин і дизельне паливо

"Декларування зміни роздрібних цін на бензини марки А-92 та А-95 і дизельне пальне здійснюється суб’єктом господарювання щодо об’єкта (закладу) роздрібної торгівлі у разі збільшення роздрібної ціни товару на 1 відсоток і більше порівняно з роздрібною ціною на момент декларування за 20 днів до початку застосування роздрібної ціни, яка декларується, без урахування дня декларування", - йдеться у документі.

Нагадаємо, минулого місяця Кабінет міністрів і Нафтогазова Асоціація України підписали Меморандум щодо конкуренції на ринку нафтопродуктів та задоволення потреб споживачів на період карантину.

Асоціація щомісяця надаватиме Кабміну інформацію щодо нелегального обігу пального. Уряд у свою чергу вживатиме заходів щодо протидії нелегальному виробництву та обігу пального.