"Укрзалізниця" має палива лише на добу, - ЗМІ

В "Укрзалізниці" залишилося 965 тонн дизпалива при добовій нормі 779 тонн

Електричка

Фото з відкритих джерел

На складах АТ "Укрзалізниця" залишилося 965 тонн дизпалива при добовій нормі 779 тонн. Про це у своєму Telegram-каналі повідомляють VESTI.

"5 вересня було використано 549 тонн - на 239 менше добової норми", - йдеться в повідомленні.

Як зазначають у ЗМІ, за даними USM, Львівська залізниця зупинилася, всі інші філії під загрозою зупинки. Маневрові тепловози не виходять з депо, рух на ділянках без електрифікації частково зупинено.

Одеська вантажна ЗД, яка здійснює перевезення стратегічних сезонних запасів зерна, має в резервуарах 150 тонн при добових 165.

Новини за темою: "Укрзалізниця" підписала договір з німецькою компанією Deutsche Bahn для розвитку пасажирських перевезень

Повідомляється, що на завтра, 8 вересня, заплановано відбір 20 тисяч тонн дизпалива за рамковими домовленостями, але сам договір у кращому випадку буде підписано наступного тижня.

Крім того, у ЗМІ додали, що 2 вересня "Укрзалізниця" відібрала в постачальників 15 тисяч тонн дизпалива, але договір про постачання досі не підписаний.

Нагадаємо, АТ "Укрзалізниця" в пошуках нового керівництва. Відомство вже уклало два контракти з рекрутинговим агентством на 3,6 мільйона гривень, яке допоможе знайти кандидатів на посади голів управлінь, їхніх заступників і незалежних членів Наглядової ради.