"Укроборонпром" та американські оборонні компанії підписали три угоди про співпрацю на 2,5 млрд доларів

Укроборонпром

Про це повідомила прес-служба держконцерну

Генеральний директор Державного концерну "Укроборонпром" Юрій Гусєв в рамках візиту в США провів ряд робочих зустрічей з провідними американськими оборонними компаніями, сторони досягли домовленостей про співпрацю і підписали три угоди на загальну суму 2,5 млрд доларів. Про це повідомила прес-служба держконцерну.

Відзначається, що були проведені переговори з керівництвом американської компанії Lockheed Martin Corporation, зокрема з віце-президентом Раймондом Пізеллі.

"Результатом стало рішення про співпрацю у сфері оборонно-промислового комплексу. Йдеться про розробку спільних проектів і програм, організацію досліджень і розробок. Також сторони домовилися про взаємодію у сфері комплаєнсу-це важливо для дотримання високого рівня прозорості у подальшій співпраці", - сказано в повідомленні.

Також "Укроборонпром" співпрацюватиме з компанією Harris Global Communications Inc., що входить до групи компаній L3Harris Technologies, яка є одним зі світових лідерів оборонних технологій.

Підписана угода передбачає реалізацію спільних проектів, зокрема щодо постачання продукції в Україні, включаючи подальшу її інтеграцію в повітряні, наземні та морські системи.

Крім того, були підписані угоди з компанією-постачальником оборонної продукції Global Ordnance і з міжнародною компанією Day & Zimmermann Lone Star Llc. Остання угода стосується розробки проектів з модернізації та створення нових виробничих потужностей із залученням іноземного капіталу для підприємств "Укроборонпрому".

"Досягнуті домовленості і підписані угоди виводять на новий етап співпрацю між нашими країнами у сфері ОПК і підтверджують зацікавленість американських партнерів у співпраці з українською оборонкою", - зазначив Гусєв.

Новини за темою: "Укроборонпром" спільно з Канадою вироблятимуть набої до стрілецької зброї

Раніше повідомлялося, що генеральний директор "Укроборонпрому" Юрій Гусєв може стати новим міністром оборони.