"Укравтодор" отримав кредит на 376 млн доларів для фінансування "Великого будівництва"

Ремонт дороги. Фото: kmu.gov.ua

Термін погашення кредиту становить п'ять років 

"Укравтодор" отримає 376 мільйонів доларів за консорціумним кредитом для фінансування програми "Велике будівництво". Про це повідомив очільник "Укрексімбанку" Євген Мецгер, передає "Інтерфакс-Україна"

Зазначається, що відповідний договір "Укравтодор" підписав із "Укрексімбанком", "Ощадбанком", "Укргазбанком", "ТАСкомбанком", банками "Кредит Дніпро" і ПУМБ. Термін погашення кредиту становить п'ять років зі ставкою 4,9% річних у валюті. 

При цьому "Укрексімбанк" як координатор кредиту надає 45% від суми фінансування в еквіваленті 165 млн доларів, "Ощадбанк" - до 150 млн доларів, "Укргазбанк" - до 50 млн доларів, банк "Кредит Дніпро" - 13 млн доларів, ПУМБ - до 10 млн доларів, а "ТАСкомбанк" - 14 млн доларів. 

Позичальник отримав єдині від всіх банків-партнерів умови і надалі буде взаємодіяти виключно з банком-координатором. 

Договір підписали з кількома банками, оскільки консультації з Міністерством фінансів показали, що жоден український банк не може самостійно надати таку значну суму коштів, адже вона перевищує нормативи фінустанов.

Новини за темою: "Укравтодор" зобов'язали виплатити 10 мільйонів євро китайському підряднику

Нагадаємо, нещодавно уряд визначив переможця конкурсу на посаду голови "Укравтодору". Ним став чинний тимчасовий очільник відомства Євген Кузькін.