Україна побудує в Туреччині посольство за понад 125 млн гривень

Delo.ua

В Туреччині з'явиться триповерховий будинок посольства, а також резиденція посла

Кабінет міністрів України виділив понад 125 млн грн на будівництво комплексу посольства в Туреччині. Про це повідомив нардеп Олексій Гончаренко в Telegram.

Уряд схвалив пропозицію Міністерства закордонних справ щодо будівництва в 2021-2022 роках комплексу посольства України в Анкарі. Це коштуватиме 125 млн 790 тис. грн.

Згідно з проектно-кошторисною документацією, в Туреччині з'явиться триповерховий будинок посольства, а також резиденція посла. Площа комплексу з адміністративного і житлового будинку становитиме 2677,63 кв. м. Окремо на земельній ділянці планують побудувати резиденцію для посла.

Нагадаємо, не так давно в Києві урочисто відкрили приміщення посольства Ірландії в Україні. Дипломатичні відносини між країнами встановлено ще в 1992 році.

Новини за темою: Італійське посольство подарувало Києву скульптуру

Раніше повідомлялося, що очільник МЗС Дмитро Кулеба доручив посилити посольство України в Таджикистані у зв’язку з переходом влади в Афганістані до "Талібану". Дипмісії в Таджикистані та Пакистані моніторять ситуацію і готові допомагати українцям.