Україна отримала другий транш від МВФ у розмірі майже 700 млн доларів, - НБУ

транш МВФ

Фото з відкритих джерел

Ці гроші надійдуть на рахунки уряду в Нацбанку і збільшать міжнародні резерви

Голова Національного банку України Кирило Шевченко повідомив, що Україна отримала другий транш від Міжнародного валютного фонду у розмірі 699 млн доларів. За його словами, ці гроші надійдуть на рахунки уряду в Нацбанку і збільшать міжнародні резерви. Про це голова НБУ написав на своїй сторінці у Facebook.

"Сьогодні Україна отримала другий транш від Міжнародного валютного фонду за програмою stand-by у розмірі 500 млн СПЗ (еквівалент 699 млн дол. США). Ці кошти надійдуть на рахунки уряду в Національному банку України й збільшать міжнародні резерви", - написав Шевченко.

Новини за темою: Україна очікує декілька траншів від МВФ до червня 2022 року, - Мінфін

Нагадаємо, наприкінці жовтня Європейська комісія виділила Україні другий транш макрофінансової допомоги у розмірі 600 млн євро.

Раніше міністр фінансів України Сергій Марченко в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що українська влада розраховує на декілька траншів кредиту МВФ до червня 2022 року. Ці кошти вже закладені до проекту держбюджету. Міністр зазначив, що це важливо, бо під час підготовки до держбюджету на 2022 рік закладали кошти від МВФ.