Україна очікує місію МВФ наступного тижня, - Мінфін

Укрінформ

У ході зустрічі міністра фінансів України Сергія Марченка з віце-президентом Світового банку у справах Європи та Центральної Азії Анною Б'єрде, зокрема, обговорювалась співпраця з МВФ

Україна очікує місію Міжнародного валютного фонду вже наступного тижня. Про це стало відомо в ході зустрічі міністра фінансів України Сергія Марченка з віце-президентом Світового банку у справах Європи та Центральної Азії Анною Б'єрде. Про це повідомляє "Укрінформ" із посиланням на прес-службу Міністерства фінансів.

Зазначається, що на зустрічі обговорювалися умови отримання “Другої позики на політику розвитку у сфері економічного відновлення", співробітництво з Міжнародним валютним фондом, результати реалізації спільних проектів, зелений перехід в Україні та основні напрями подальшої співпраці.

“Ми цінуємо співпрацю зі Світовим банком. Вона дозволила Україні зберегти макрофінансову стабільність та профінансувати дефіцит бюджету у важкий рік. Також, що є надзвичайно важливим, цього року ми маємо достатньо коштів для придбання необхідної кількості вакцин”, - зазначив міністр фінансів.

Новини за темою: Світовий банк може виділити Україні 150 млн доларів для боротьби з пандемією, - Ляшко

Нагадаємо, Україна і Міжнародний банк реконструкції та розвитку уклали дві угоди на загальну суму 411 млн доларів.