У Сумській обл. привласнили 2,7 млн грн, виділених на боротьбу з коронавірусом

Пресцентр СБУ

Гроші були виділені на будівництво відділення для прийому інфікованих коронавірусом та ремонт трьох амбулаторій

У Сумській області незаконно привласнили 2,7 млн грн, які були виділені на боротьбу з пандемією коронавірусу. Про це повідомляє Служба безпеки України. 

Гроші були виділені на будівництво відділення для прийому інфікованих коронавірусом та ремонт трьох амбулаторій. 

"У жовтні 2020 року полтавська комерційна структура перемогла у відповідному тендері і мала одразу розпочати роботи. Усе це – щоб на початку 2021 року новозбудоване відділення вже приймало хворих. За матеріалами слідства, організатори оборудки систематично вносили неправдиві дані в бухгалтерські документи про начебто придбання будівельних матеріалів, крім того більшість робіт було виконано лише "на папері". Натомість "зекономлені" кошти зловмисники привласнювали", - йдеться у повідомленні.

Новини за темою: Розтрата 88 мільйонів: Фігурантів справи державного зернотрейдера виправдали

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею "Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем". 

Раніше повідомлялося, що колишнього виконувача обов'язків голови правління АТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України" підозрюють в розтраті 9 мільйонів гривень державних коштів на створення нових посад та підвищення зарплат. Екс-посадовець незаконно змінив штатний розпис.