У Луганській області відремонтували трасу Сєвєродонецьк - Золоте

Наразі на трасі проводиться горизонтальна розмітка, на черзі – встановлення сигнальних стовпчиків

Служба автомобільних доріг у Луганській області

На Луганщині завершився ремонт траси, яка проходить від міста Сєвєродонецьк до прифронтового населеного пункту Золоте. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Луганській області.

"Закінчені роботи за маршрутом "Сєвєродонецьк – Золоте". Цей маршрут складається з двох  ділянок  автомобільних доріг Р-66  та Т-13-16 загальною протяжністю 44 кілометри. Ремонт  проводиться у рамках  проекту "Велике Будівництво". Наразі проводиться горизонтальна розмітка, на черзі – встановлення сигнальних стовпчиків", - йдеться в повідомленні.

У 2020 році були зроблені основні роботи  на дорозі Р-66 Контрольно-пропускний пункт "Демино-Олександрівка" – Сватове – Лисичанськ – Луганськ  та забезпечено безперешкодний проїзд. 

Дорога  проходить через населені пункти – Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Гірське (Попаснянський район).

Новини за темою: На Харківщині відкрили відремонтований міст через річку Сіверський Донець

У поточному році дорожники (генпідрядник ТОВ "Ростдорстрой" з іншим субпідрядниками) завершили  влаштування примикання з іншими другорядними дорогами, зробили з’їзди/виїзди.

Зазначається, що зараз тривають роботи  з організації дорожнього руху: проводиться  нанесення горизонтальної дорожньої розмітки холодним пластиком від Лисичанська до Золотого.

Нагадаємо, у рамках національної програми з відновлення мостів "Укравтодор" провів масштабне обстеження мостового господарства та нарахував 169 аварійних мостів.