У Донецькій області борги шахт складають майже 20 млрд гривень, - глава ОДА

Фото з відкритих джерел

За його словами, заборгованість по заробітній платі становить 540,2 млн гривень

Глава Донецької ОДА Павло Кириленко на брифінгу заявив, що з початку року на державні шахти області надійшло понад 1,7 млрд гривень на виплату заробітної плати. Але, це лише погашення частини загальної заборгованості. Про це повідомляє видання "Новости Донбасса".

"За місяць заборгованість по заробітній платі скоротилася майже на 170 мільйонів гривень, але досі є значною - всього 540,2 млн гривень. Шахти досі мають величезну заборгованість по інших рахунках, зокрема, понад 9 млрд гривень за електрику і 1,8 млрд гривень перед Пенсійним фондом, всього ж - понад 19 млрд гривень. Це заборгованість минулих років", - заявив Кириленко.

За його словами, кошти, які надходять, направляються на погашення поточної заборгованості та оплату електроенергії.

Новини за темою: У Донецькій області викрили схему розкрадання коштів від ліквідації шахт

Нагадаємо, у липні Кабінет міністрів виділив 400 млн гривень на погашення заборгованості по виплаті зарплати українським шахтарям. А загалом від початку року уряд передбачив на ліквідацію заборгованості понад 2 млрд грн. 

Раніше повідомлялося, що Міністерство енергетики України спрямувало 653 мільйони гривень для виплати заробітної плати шахтарям українських державних шахт.