Ціни на паливо в Україні: Автогаз подорожчав, дизель подешевшав

АЗС підвищили ціни на бензин Фото з відкритих джерел

Ціни на бензин не змінилися

В Україні роздрібні ціни на бензин  17 листопада 2021 року стабільні і в порівнянні з попереднім днем не змінилися. Автогаз подорожчав, дизельне паливо подешевшало. Про це, посилаючись на дані моніторингу "Консалтингової групи А-95", повідомляє "РБК-Україна".

За даними моніторингу, середні роздрібні ціни на бензин А-92 становлять 30,86 гривень за літр (0,00 гривень), на бензин А-95 - 31,76 гривень за літр (0,00 гривень), на дизельне паливо - 30,52 гривень за літр (-0,01 гривень), на автогаз - 18,81 гривень за літр (+0,04 гривень).

Новини за темою: Шість автовиробників за підсумками кліматичного саміту відмовляться від бензинових машин

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів України вніс зміни в державне регулювання цін на бензин та дизельне пальне. Тепер середня вартість палива "Нафтогазом України" розраховується з урахуванням витрат на зовнішнє логістичне забезпечення та інших витрат.

Нагадаємо, Національний банк України очікує, що на кінець 2021 року споживча інфляція становитиме 9,6%. Згідно з прогнозом, інфляція сягне піку восени цього року на тлі високих світових цін, подальшого відновлення внутрішнього попиту та низької бази порівняння.