Ціна на землю в Україні зростатиме на 7-10% щороку, - Мінагрополітики

Фото з відкритих джерел

В Україні вже укладено понад 28 тисяч угод із продажу землі

В Україні ціна 1 гектара землі сільськогосподарського призначення щорічно зростатиме на 7-10%. Такий прогноз дав міністр аграрної політики і продовольства Роман Лещенко, передає "Інтерфакс-Україна".

"Вартість української землі буде зростати, в цьому питанні я базуюся на успішності реалізації земельної реформи в країнах Євросоюзу. Вартість одного гектара сільгоспземлі в Польщі, яка провела земельну реформу 20 років тому, становить близько 10 тис євро", - сказав міністр.

За даними Мінагрополітики, наразі в Україні укладено 28,29 тисяч угод на 70,57 тисяч гектарів землі сільськогосподарського призначення.

При цьому найбільша кількість угод зареєстровано в Харківській (2 332), Київській (2 318) й Полтавській областях (2 314). Водночас нейбільше гектарів землі продано в Кіровоградській (9938 га), Харківській (9141,2 га) та Полтавській (6294 га) областях.

Новини за темою: Монастирський заявив про інтерес організованої злочинності до ринку землі

Раніше повідомлялося, що експерти прогнозують значне зростання вартості земельних ділянок в Україні протягом наступних п'яти років. Про те, як розвивається ринок сільськогосподарських земель в Україні і які перспективи зростання вартості наділів, читайте в нашому матеріалі.