США дозволили Коломойському продати нерухомість, аби погасити борги

Игорь Коломойский

Український олігарх продасть будівлю у Далласі

Суд США дозволив компанії українського олігарха Ігоря Коломойського продати будівлю в Далласі, щоб отримані кошти спрямувати на погашення податкових та інших боргів. Ця будівля була арештована у справі про відмивання грошей. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Будівлю у Далласі планує викупити техаська компанія Centurion American за 23,3 млн доларів. Операцію планують завершити до 27 вересня. 

"Суд вважає, що проміжний продаж майна необхідний і доречний для збереження вартості майна до закінчення провадження", – йдеться в рішенні.

Як повідомляється, з будівлею пов'язано 425 тис. доларів боргу з податку на нерухомість, пені та виплат місцевій громаді. Кошти, які залишаться з продажу будівлі, американський уряд розмістить на депозит. 

Новини за темою: Нові санкції РНБО: У списку з 9 осіб немає Деркача, Коломойського і Дубінського

Як відомо, Міністерство юстиції звинуватило Коломойського у тому, що він придбав будівлі у Далласі та ще два об'єкти у штатах Кентуккі та Огайо на кошти, які були незаконно виведені з "ПриватБанку". 

Нагадаємо, в грудні 2019 року "ПриватБанк" звернувся до Окружного суду міста Тель-Авів із позовом до своїх колишніх власників щодо відмивання грошей. За даними фінустанови, щонайменше 600 мільйонів доларів у період із 2007 по 2011 роки були незаконно виведені та розміщені в ізраїльському банку.

Пізніше стало відомо про вручення ізраїльського позову екс-власникам фінустанови Ігорю Коломойському та Геннадію Боголюбову.