Приватні школи, дитячі садки та лікарні купуватимуть газ за ринковою ціною, - Шмигаль

Фото з відкритих джерел

Держустанови та організації після підписання Меморандуму отримали пропозицію ціни на газ у розмірі 13,8 грн за куб. м

Меморандум між урядом і "Нафтогазом" стосується тільки бюджетних установ, а значить приватні школи, дитячі садки і лікарні будуть купувати газ за ринковою ціною, яка досягла 40 грн за куб. м. Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль в ході Години запитань до уряду, передає телеграм-канал Политика Страны.

За словами Дениса Шмигаля, установи та організації, які фінансуються з державного та місцевих бюджетів і мають власні котельні, після підписання Меморандуму отримали пропозицію ціни на газ у розмірі 13,8 грн за куб. м.

"В принципі, всі державні установи будуть мати цю ціну. Якщо це приватний бізнес, приватні заклади, то це буде ринкова ціна", - сказав Шмигаль.

Новини за темою: Готуємося до найгіршого: "Нафтогаз" про опалювальний сезон у разі запуску "Північного потоку - 2"

Нагадаємо, як раніше повідомили в НАК "Нафтогаз України", ціна на газ для тепловиробників і населення не змінюватиметься до 2022 року. Так, директор з інтегрованих комунікацій НАК "Нафтогаз України" Максим Белявський в ефірі "Громадського радіо" розповів, що до кінця квітня 2022 року ціна на газ для населення складе 7,96 гривні, а для виробників тепла і гарячої води - 7,42 гривні.

Також повідомлялося, що "Нафтогаз" продаватиме газ бюджетникам майже по 17 гривень.