Понад 1 млрд грн: "Укрзалізниця" підписала контракт з підрядником на завершення будівництва Дарницького мосту

Контракт вартістю 1,15 млрд грн підписано з компанією "Автострада"

Фото з відкритих джерел

"Укрзалізниця" підписала контракт на завершення будівництва Дарницького моста вартістю 1,15 млрд грн з компанією "Автострада". Про це повідомляє прес-служба Мінінфраструктури.

"Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця" підписала контракт вартістю 1,15 млрд грн з компанією "Автострада" на проведення будівельних робіт на залізнично-автомобільному мості через Дніпро у місті Києві", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що міст перебуває на балансі "Укрзалізниці". У недобудованому стані він понад 10 років.

На правому березі вже готова автодорожна розв’язка, що виходить на Наддніпрянське шосе. На лівому березі міст веде до розв’язки на Дніпровській набережній, а також включає дорогу вздовж залізничних колій через Харківський шляхопровід у напрямку станції "Дарниця" на лівому березі.

Новини за темою: "Укрзалізниця" запустила перший в історії України контейнерний поїзд з експортним вантажем до Китаю

На з’їзді на Дніпровську набережну виконані необхідні підготовчі роботи: зведено 16 опор із 21-ї, змонтована третина всіх металоконструкцій прогонових будов.

Проте відсутність усього комплексу розв’язок та освітлення не дозволяють використовувати Дарницький мостовий перехід. Внаслідок цього значно перевантаженими виявляються сусідні мости – Південний та міст Патона.

Дарницький має суттєвий резерв пропускної здатності, додали у відомстві. Мостовий перехід має 6 смуг руху, по три у кожному напрямку. Пропускна здатність — 35 тисяч автомобілів на добу.

Нагадаємо, "Укрзалізниця" розпочинає наймасштабніше за роки незалежності України оновлення парку приміських та регіональних поїздів.