Новини » Економіка Читать эту новость на русском

Підстав для віялових відключень в Україні немає, - Шмигаль

Урядовий портал

Уряд ухвалив рішення про заборону відключення або невключення під час опалювального сезону тепла й газу для населення і для всіх підприємств

Безперервність постачання газу, тепла й електроенергії — це один з напрямів роботи уряду для стабільного проходження цьогорічного опалювального сезону. Проте підстав для віялових відключень немає. Про це зазначив прем’єр-міністр Денис Шмигаль в ефірі програми "Право на владу" 11 листопада, повідомляє "Урядовий портал".

"Уряд ухвалив рішення про заборону відключення або невключення під час опалювального сезону тепла й газу для населення і для всіх підприємств. Безперервне постачання газу й тепла забезпечено законодавством і рішеннями уряду", - підкреслив прем’єр-міністр.

Денис Шмигаль також наголосив, що для віялових відключень підстав немає й уряд їх не передбачає. Водночас протягом року служби можуть здійснювати регламентні роботи для ремонту ліній електропередач.

Новини за темою: В "Укренерго" розповіли, чи будуть запроваджуватися "віялові відключення" електроенергії

Нагадаємо, днями повідомлялось, що у низці регіонів найближчими місяцями можливі віялові відключення електроенергії на тривалий час у межах доби.