Пентагон виділить Україні 150 млн доларів безпекової допомоги

США виділять Україні 150 млн доларів допомоги Фото з відкритих джерел

Кошти будуть спрямовані у рамках федеральної програми Ukraine Security Assistance Initiative

Міністерство оборони США затвердило другу частину безпекової допомоги Україні в 2021 році у розмірі 150 мільйонів доларів. Про це 11 червня повідомив президент України Володимир Зеленський у Twitter.

"Вдячний Білому дому за надзвичайно важливий внесок у зміцнення обороноздатності армії України та збереження життів наших солдатів", - написав глава держави.

Кошти будуть виділені Україні у рамках федеральної програми Ukraine Security Assistance Initiative. Вони передбачені для програми підготовки військовослужбовців ЗСУ, закупівлі обладнання, в тому числі тактичного, для надання медичної допомоги військовослужбовцям і евакуації в умовах бою. Також гроші можуть бути спрямовані на малі бойові катери Mark VI, контрбатарейні РЛС, а також супутникові знімки і Послуги з аналізу даних.

Новини за темою: Швейцарія надала Україні майже 200 млн гривень фіндопомоги на цифровізацію

"Україна досягла достатнього прогресу в проведенні оборонних реформ цього року, як того вимагає Закон Про національну оборону", - додали у Пентагоні.

Нагадаємо, наприкінці травня Державний департамент США подав запит до Конгресу про надання 255 млн доларів допомоги Україні на 2022-й фінансовий рік.