Пенсіонерам встановлять щомісячні доплати: Хто та коли отримає гроші

Сума щомісячної доплати складатиме до 300 гривень

Глава уряду України Денис Шмигаль Фото з відкритих джерел

Із 1 жовтня 2022 року пенсіонерам у віці 70-75 років встановлять щомісячні доплати. Сума щомісячної доплати складатиме до 300 гривень. Про це під час засідання уряду повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. 

"З 1 жовтня 2022 року пенсіонерам у віці 70-75 років будуть встановлені щомісячні доплати в сумі до 300 гривень. Це ті категорії громадян, у яких пенсії менше середньої заробітної плати 2020 року", - заявив Шмигаль.

Новини за темою: Названо країни з найкращою пенсійною системою

Нагадаємо, прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявляв, що запровадження другого рівня пенсійної системи дасть змогу підвищити пенсії майже удвічі. Він закликав народних депутатів разом з урядом попрацювати та ухвалити відповідне законодавство, аби реформа рухалася у необхідному напрямку. Як повідомлялося, планується, що другий рівень пенсійної системи - обов'язкові пенсійні накопичення - запрацює в Україні для деяких груп населення вже з 2023 року.

Також нещодавно прем’єр-міністр заявив, що у наступному році середня зарплата українців зросте до 17,5 тис. грн. За його словами, уряд слідкує за тим, щоб зростала не лише номінальна зарплата, але і реальна.