Найближчим часом виплатять субсидії за травень - червень у повному обсязі, - Мінсоцполітики

Фото з відкритих джерел

Наразі відомство переказує відповідні кошти у регіони для проведення виплат

Найближчим часом українці отримають належні їм суми житлової субсидії за травень-червень поточного року у повному обсязі. Про це повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.

Зазначається, що наприкінці червня органи соцзахисту населення отримали інформацію від Міністерства фінансів за результатами проведеної верифікації даних щодо одержувачів житлових субсидій на відповідність новим умовам її одержання.

"На підставі цієї інформації органами соціального захисту населення проведено перепризначення житлових субсидій в автоматичному режимі для домогосподарств, які її одержували в опалювальному періоді 2020-2021 років", - йдеться в повідомленні.

Наразі відомство отримало заявку на потребу в коштах для фінансування перепризначених субсидій за травень та червень поточного року і перераховує відповідні кошти в регіони для проведення відповідних виплат.

"Враховуючи, що вартість отримуваних житлово-комунальних послуг в неопалювальний період зменшується через відсутність послуги опалення, середній розмір субсидії за ці місяці становить близько 290 гривень на домогосподарство в місяць", - додали в Мінсоцполітики.

Нагадаємо, за даними Держстату, в Україні суми у платіжках за комунальні платежі за рік зросли більш ніж на 50%.