"Нафтогаз" підвищив жовтневу ціну на газ для клієнтів постачальника "останньої надії"

Місячний тариф від державної компанії НАК "Нафтогаз" зріс на 38%, або на 4,56 грн проти ціни попереднього місяця

Нафтогаз

Жовтнева ціна для клієнтів постачальника "останньої надії" (ПОН) становить 16,56 грн/куб. м з урахуванням податку на додану вартість (ПДВ) і без вартості доставки. Про це повідомила прес-служба НАК "Нафтогаз".

"З урахуванням коефіцієнту, який відображає співвідношення одиниць енергії (МВт-год) та об’єму, а також поточного обмінного курсу гривні до євро і спреду, ціна на природний газ для клієнтів постачальника "останньої надії" у жовтні становитиме 16,56 грн за куб. м з ПДВ, без вартості розподілу (доставки)", - йдеться у повідомленні.

Місячний тариф від державної компанії НАК "Нафтогаз" зріс на 38%, або на 4,56 грн проти ціни попереднього місяця.

Зазначається, що наразі газ від ПОН отримують понад 600 тис. клієнтів у Донецькій, Херсонській та Полтавській областях, а також у місті Кременець Тернопільської області у Мелітополі та Мелітопольському районі Запорізької області, Коростишеві та Коростишівському районі Житомирської області, місті Шепетівка Хмельницької області.

ПОН постачає газ у тих регіонах, де газопостачальна компанія не змогла виконати зобов'язань. Термін – не більше 60 днів.

Також "Нафтогаз", окрім місячного тарифу, пропонує ще два – "фіксований" (річний тариф) та "комфортний сезон". Ціна обох складає 7,96 грн за кубометр газу, й вони будуть діяти до 30 травня 2022 року. 

Новини за темою: Вартість тепла та гарячої води для мешканців будинків без централізованого опалення зросте, - експерт

Раніше директор з інтегрованих комунікацій НАК "Нафтогаз України" Максим Білявський розповів, що до кінця квітня 2022 року ціна на газ для населення складе 7,96 гривні, а для виробників тепла і гарячої води - 7,42 гривні.