"Нафтогаз" підняв на 50% місячну ціну на газ для населення на червень

Українці уже платять за газ за двома квитанціями Фото з відкритих джерел

Ціну на газ підвищили до 11,94 гривень

НАК "Нафтогаз України" збільшила ціну на газ для населення на червень - в рамках тарифу "Місячний" ціна, в порівнянні з річною ціною, зросла на 50% - до 11,94 грн/куб. м. Про це повідомив директор з комунікацій "Нафтогазу" Максим Білявський, передає finance.ua.

"Ціна газу в тарифному плані "Місячний" в червні становить 11,94 гривні/куб. м, в той час як клієнти газопостачальної компанії "Нафтогаз України" в рамках річного тарифного плану "Фіксований" мають одну з найвигідніших цін на газ - 7,96 гривні/куб. м", - сказав Білявський.

Він додав, що перехід на тариф "Місячний" здійснюється тільки за бажанням клієнта. За його словами, "Нафтогаз" працює над створенням сезонного тарифу з можливістю рівномірних плат.

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів очікує від НАК "Нафтогаз України" та інших постачальників блакитного палива, що влітку вони знизять річні тарифи на газ для населення.

Нагадаємо, нещодавно частина постачальників оприлюднили річні тарифи на газ для населення. Ціни коливаються у межах 7,99-13,5 гривень за кубічний метр.