На потреби армії бракує понад 7 мільярдів гривень, - Міноборони

На сьогодні є заборгованість з виплати одноразових винагород військовослужбовцям у розмірі 2 млрд 100 млн грн

МІНОБОРОНИ

На потреби армії Міністерству оборони України на сьогодні бракує 7,1 млрд грн. Про це під час години запитань до уряду у Верховній Раді повідомив заступник міністра оборони Олександр Носов, повідомляє "Цензор.НЕТ".

"Щодо грошової винагороди за вересень місяць, вона виплачена на 100%. Щодо нагороди за участь у бойових діях у зоні виконання (завдань в районі операції – ред.) Об’єднаних сил, вона виконана повністю за серпень. На сьогодні ми маємо заборгованість з виплати одноразових винагород у розмірі 2 млрд 100 млн грн. Ми повністю це виплатимо у випадку, якщо нам буде внесено зміни в проект закону про зміни до бюджету за 2021 рік. Тому що в цілому у нас є нестача в грошах в Міністерстві оборони в обсязі 7,1 млрд грн", - сказав Носов.

Новини за темою: Україна надає більший пріоритет посиленню ППО, - Міноборони

Він наголосив, що для оплати винагород військовим оборонному відомству доводиться забирати гроші з інших напрямків.

"Для того, щоб виплачувати винагороду всім військовослужбовцям, в тому числі одноразові виплати, ми зараз йдемо на те, що економимо гроші на закупівлі пального і на виплати премій вищому керівному складу Міністерства оборони", - зауважив зіступник міністра оборони.

Нагадаємо, раніше заступниця міністра оборони Ганна Маляр повідомляла, що заборгованість перед українськими військовими буде виплачено у жовтня, після ухвалень змін до Держбюджету.