На Донеччині розпочався ремонт дороги Слов'янськ-Донецьк-Маріуполь

Загальна вартість ремонту дороги становить – 766 504, 606 тис. гривень

Служба автомобільних доріг у Донецькій області

Розпочався ремонт дороги Слов'янськ-Донецьк-Маріуполь. Траса проходить біля населенного пункту Волноваха. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Донецькій області.

"Стартував поточний середній ремонт автомобільної дороги Н-20 Слов'янськ – Донецьк – Маріуполь на ділянці км 188+004 – км 208+666", - йдеться в повідомленні.

Траса проходить біля м. Волноваха. Це І категорія автомобільної дороги протяжністю 20,662 км.

Робочим проектом передбачається відновлення транспортно-експлуатаційних показників проїзної частини - водовідведення та штучних споруд. А також доведення елементів облаштування до нормативних вимог.

Новини за темою: На Харківщині відкрили відремонтований міст через річку Сіверський Донець

Зазначається, що роботи буде виконувати підрядна організація "ДС Пром Груп". Загальна вартість ремонту становить – 766 504, 606 тис. грн.

Найближчим часом буде зроблено зрізання дрібнолісся та чагарнику з укосів земляного полотна, розбирання автопавільйонів, розбирання бортового каменю, розбирання металевого бар’єрного огородження, дорожніх знаків, фрезерування існуючого дорожнього одягу. 

Нагадаємо, на Луганщині завершився ремонт траси, яка проходить від міста Сєвєродонецьк до прифронтового населеного пункту Золоте.