МВФ розпочав в Україні реалізацію нового проекту з податково-бюджетних реформ

Фото з відкритих джерел

Новий проект допоможе вдосконалити податково-бюджетне адміністрування в Україні

Міжнародний валютний фонд в Україні приступив до реалізації розрахованого до 2023 року проекту Продовження податково-бюджетних реформ. Проект фінансується Євросоюзом, повідомляє представництво ЄС в Україні, передають "Українські новини".

"Новий проект... допоможе вдосконалити податково-бюджетне адміністрування в Україні та підвищити прозорість і підзвітність у сферах управління державними фінансами та збором податків", – йдеться в повідомленні.

Так, наприклад, проект допоможе привести фіскальні інститути у відповідність до сучасних міжнародних практик і посприяти економічному зростанню та розвитку країни. Мова також йде про модернізацію бюджетного процесу, вдосконалення збору податків і основних функцій адміністрування податків.

За словами заступника директора-розпорядника МВФ Антуанет М. Сайех, на сьогодні Україна – один з основних бенефіціарів допомоги МВФ із питань розвитку потенціалу.

Нагадаємо, у межах збільшення фінансування самого Міжнародного валютного фонду всім країнам-учасницям збільшується частка, завдяки чому Україна отримає від МВФ 2,7 млрд доларів.