МОН запропонує соцгарантії для освітян, що хворіють на COVID-19

В.о. міністра освіти Сергій Шкарлет МОН

Найближчим часом проєкт закону буде внесений до Верховної Ради

Міністерство освіти і науки України розробило проєкт закону щодо соціальних гарантій педагогічним і науково-педагогічним працівникам у разі захворювання на COVID-19. Про це повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет, передає "Освіта.ua".

"МОН постійно працює в напрямі посилення соціального захисту українських педагогів. Ми підготували законопроєкт щодо соціальних гарантій педагогічним і науково-педагогічним працівникам у разі захворювання на коронавірус. Найближчим часом він буде внесений до Верховної Ради", - сказав голова МОН.

Також Шкарлет зазначив, що відомством розроблено проєкт урядової постанови, яким передбачається збільшення зарплати медичним працівникам закладів освіти на 20%.

Як відомо, у держбюджеті передбачено нову субвенцію обсягом 1 млрд грн на заходи, спрямовані на боротьбу з COVID-19 та її наслідками під час навчального процесу в закладах середньої освіти.

Нагадаємо, раніше міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет запевняв, що зарплати працівникам освіти підвищать, попри економічні труднощі у зв'язку з пандемією COVID-19. У бюджеті на 2021 рік на освітню галузь передбачено на 173,8 млрд гривень.