Місцева влада отримала повноваження встановлювати тарифи на опалення

Фото з відкритих джерел

Також місцеві органи затверджуватимуть плани розвитку виробників і постачальників тепла

В Україні право встановлювати тарифи на опалення передали місцевим органам влади. Про це повідомила прес-служба Нацкомісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Крім того, Нацкомісія передає регулювання 28 суб'єктами господарювання, які виробляють, транспортують і постачають теплову енергію. Таким чином, затверджувати плани розвитку виробників і постачальників тепла також буде місцева влада.

За словами очільника НКРЕКП Валерія Тарасюка, регулятор надаватиме допомогу місцевим органам влади з питань державного регулювання цих підприємств.

Раніше повідомлялося, що в Україні стартувала підготовка до початку опалювального сезону. За словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, цьогоріч опалювальний сезон розпочнеться вчасно.

Новини за темою: Постачальники газу підвищили тарифи на липень. Скільки коштує блакитне паливо

Нагадаємо, Київська міська влада повідомила, що в столиці впроваджують рекомендований авансовий платіж за опалення. Про те, що передбачає система авансового платежу та які наразі діють правила оплати опалення у столиці, читайте в нашому матеріалі.