Міненерго назвало причину зростання місячних цін на газ

Фото з відкритих джерел

Вартість блакитного палива може зростати й надалі

Міністр енергетики Герман Галущенко заявив, що місячні ціни на газ і надалі можуть зростати, оскільки на європейському ринку спостерігається дефіцит блакитного палива. Про це він повідомив під час доповіді у Верховній Раді, передає УНІАН.

"Якщо в Європі й надалі буде такий дефіцит газу, як на сьогодні, то місячна ціна може бути ще більшою. Але це не стосується річного тарифу на газ, який діятиме до 1 травня", - зазначив він.

При цьому він додав, що, попри зростання місячної ціни на газ до майже 12 грн за кубометр, річна фіксована ціна, на яку перевели всіх споживачів, є вигідною і не перевищує 8 грн за кубометр.

Нагадаємо, компанія "Нафтогаз України" збільшила ціну на газ для населення на червень. У рамках тарифу "Місячний" ціна, в порівнянні з річною, зросла на 50% - до 11,94 грн/куб. м.

Новини за темою: Вартість імпортного газу зросла на понад 40%

Раніше повідомлялося, що протягом останнього року українці стикнулися з низкою змін у правилах споживання та оплати блакитного палива. Про можливе запровадження третьої платіжки та ситуацію на вітчизняному ринку газу читайте в нашому матеріалі.