Мінекономіки назвало регіони з найбільшим зростанням зарплати

Фото з відкритих джерел

Рівень середньої зарплати збільшився по всій країні

По всій Україні порівняно з липнем минулого року збільшився рівень середньої зарплати, проте є регіони-лідери зростання. Про це повідомила прес-служба Мінекономіки на "Урядовому порталі".

Зазначається, що найбільше впродовж цього періоду зарплата зросла в Закарпатській (24,4%), Хмельницькій (23,8%) та Волинській (23,7%) областях.

Найбільшими темпами зарплата зросла в сферах тимчасового розміщення й організації харчування (на 52,2%), охорони здоров’я та надання соціальної допомоги (30,5%), надання інших видів послуг (28,4%), мистецтва, спорту, розваг та відпочинку (27,8%), освіти (27,5%), транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності (27,2%).

При цьому найвищий рівень оплати праці наразі в співробітників сфери інформації та телекомунікацій - 24,9 тис. грн, фінансової та страхової діяльності - 24,5 тис. грн, державного управління й оборони; обов'язкового соціального страхування - 20,7 тис. грн, а також професійної, наукової та технічної діяльності - 19,2 тис. грн.

Новини за темою: Мінімальна зарплата в Україні зросте до 7 700 гривень, - Марченко

Нагадаємо, нещодавно Кабінет міністрів ухвалив новий розрахунок мінімальної зарплати. Передбачається, що мінімальна зарплата зросте, бо тепер у неї не включатимуть окремі доплати, премії та інші додаткові виплати.