Київ підписав із ЄБРР кредитну угоду на 140 млн євро

Фото з відкритих джерел

Кошти спрямують на модернізацію теплоенергетичного комплексу столиці

Київ підписав із Європейським банком реконструкції та розвитку кредитну угоду на 140 млн євро, які спрямують на модернізацію теплоенергетичного комплексу столиці. Про це повідомила прес-служба КМДА.

Як повідомив міський голова столиці Віталій Кличко, проект дозволить запровадити сучасні технології в системі централізованого теплопостачання, а також підвищити енергоефективність та знизити споживання природного газу, електроенергії та води.

Зазначається, що на ТЕЦ-6 мають встановити нові когенераційні установки, які відповідатимуть європейським стандартам за обсягами викидів в атмосферу. Крім того, планують реконструювати неефективні котельні, що також дозволить знизити викиди парникових газів.

"На ТЕЦ-5 планують встановити конденсаційний економайзер, що використовуватиме залишкову енергію димових газів (скидне тепло) для забезпечення опаленням столичних будинків. Також проект передбачає встановлення нової системи моніторингу та диспетчеризації (SCADA). Це єдина система контролю та збору даних, яка в режимі реального часу аналізуватиме та контролюватиме роботу усього енергокомплексу та відстежуватиме його виробничі показники", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: У Дніпрі викрили привласнення 4,5 млн грн, виділених ЄБРР на утеплення шкіл та дитсадків міста

Раніше повідомлялося, що "Київський метрополітен" підписав із Європейським банком реконструкції та розвитку кредитний договір на 50 мільйонів євро, які витратять на закупівлю 50 вагонів метро. Умови кредитування передбачають розстрочку платежу на 12 років.