Квиток на електричку в Коростень буде коштувати дорожче, ніж на літак в Європу! - економіст про УЗ

Олексій Кущ

Апостроф

У тій концепції розвитку залізниці, яка є зараз, ситуація щораз погіршуватиметься, прогнозує Олексій Кущ

Деіндустріалізація негативно впливає не лише на енергетику, а й на українську залізницю. Зараз залізниця – це організм, який колапсує, оскільки вже немає відповідної індустріальної бази. А в тій концепції розвитку залізниці, яка є зараз, ситуація лише погіршуватиметься.

Про це в ефірі ток-шоу "Великий день" на телеканалі "Перший Незалежний" заявив економіст, фінансовий аналітик Олексій Кущ.

Гість студії, коментуючи інцидент у потягу сполученням Київ - Миколаїв, де під час поїздки пасажирів залило дощем, а також анонсоване зростання цін на залізничні квитки, зауважив, що у тій концепції розвитку залізниці, яка є зараз, ситуація щораз погіршуватиметься.

"Раніше це була єдина система, єдиний комплекс, який формував за рахунок вантажних перевезень достатній рівень доданої вартості, щоб дотувати пасажирські перевезення. Зрозуміло, що цей великий комплекс залізниць, який ще залишився з часів Радянського Союзу, був створений під абсолютно інші параметри економіки, тобто це повинна бути промисловість в кілька разів більш розвинена, ніж зараз. Тобто у нас деіндустріалізація фактично негативно впливає і на енергетику, і на залізницю, тобто відбувається таке стиснення, колапсування. Залізниця - це як колапсуючий такий організм, тому що немає вже тієї індустріальної бази", - сказав експерт.

Олексій Кущ не погодився із думкою, що питання щодо УЗ слід звести до корпоратизації. На його думку, слід діяти навпаки.

"Зараз запустили приватну тягу на залізницю, тобто залізниця вже втратила величезну кількість доходів. Ще раніше запустили приватні вагони. Це ще вбило фактично галузь. Скоро залізниця буде отримувати гроші, умовно кажучи, тільки за рейки, за транспортну інфраструктурну мізерну складову, якій цих грошей не буде вистачати", - зазначив економіст.

Новини за темою: "Укрзалізниця" має дизпалива лише на 4 доби

Гість студії спрогнозував, як розвиватиметься ситуація навколо УЗ надалі.

"Зараз хочуть розділити на три складові - інфраструктурну, пасажирську і вантажну. Природно, тоді перехресне субсидування зникне. Тоді квиток на електричку в Коростень з Києва буде коштувати дорожче, ніж квиток на літак кудись у Європу", - сказав Олексій Кущ.

Як повідомляли, з 5 травня усі пасажирські потяги курсують без регіональних заборон на висадку та посадку. Квитки до станцій, що відкрилися, вже у продажу.

Додамо, у червні цього року "Укрзалізниця" відновлює міжнародне залізничне сполучення.