Курс долара в Україні: Аналітики дали прогноз на кінець року

Фото з відкритих джерел

Вартість долара може стабілізуватися після різкого зростання

В Україні протягом останнього тижня поточного року очікується стабілізація курсу долара до гривні. Відповідний прогноз дав аналітик Максим Пархоменко в коментарі "РБК-Україна".

Зазначається, що довгі вихідні призведуть до зниження активності на валютному ринку, внаслідок чого наступного тижня передбачається нейтральна динаміка курсу. У зв’язку з цим курс залишиться на рівні близько 28,40 грн за долар.

За словами аналітика, впродовж минулого тижня курс долара до гривні виріс на 70 копійок. Це було зумовлено зростанням курсу долара на світових ринках, зокрема, через новий штам коронавірусу й достроковий локдаун в Європі.

Водночас  Міністерство фінансів зайняло 22,2 млрд гривень для фінансування бюджету, а також залучило кредит від Deutsche Bank на 350 млн доларів, чого має вистачити для закриття бюджетних "дірок" у поточному році.

Нагадаємо, нещодавно президент України Володимир Зеленський заявив, що в 2021 році "людям буде легше" в економічному плані. За його словами, в Україні очікується невеликий підйом в економіці.