Компанія "ДТЕК Енерго" очікує на другу партію вугілля з Казахстану до 20 вересня

Фото з відкритих джерел

У компанії наголосили, що імпорт вугілля - це крайній та тимчасовий захід для підтримки стабільної роботи енергосистеми

Компанія "ДТЕК Енерго" очікує на прибуття другої партії вугілля з Казахстану до 20 вересня. Станом на 14 вересня запаси вугілля на складах ТЕС ДТЕК Енерго зросли до 668 тис. тонн. Тільки за серпень вони збільшилися на 14% або на 77 тис. тонн. Про це повідомляє прес-служба компанії.

"Перша партія вугілля з Казахстану вже в Україні. Як і обіцяли, поставка, обсягом 5 тис. тонн надійшла до України наприкінці минулого тижня. Друга партія з казахським вугіллям з аналогічним обсягом вже в дорозі, її прибуття очікується вже цього тижня", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що ще кілька партій вугілля з Казахстану очікують до кінця вересня.

"Для забезпечення стабільності української енергосистеми, особливо напередодні опалювального сезону, ДТЕК Енерго першим серед компаній почав його завчасний імпорт з Польщі, США та Казахстану. Також компанія веде переговори про додаткові обсяги із Казахстану та нові судові партії із США", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Калуська ТЕЦ зупинила роботу через відсутність вугілля, - нардеп Бондарь

У компанії наголосили, що імпорт вугілля - це крайній та тимчасовий захід для підтримки стабільної роботи енергосистеми. Українське вугілля є ключовим пріоритетом компанії, але через підвищене навантаження на ТЕС ДТЕК Енерго в липні, компанія змушена шукати додаткові джерела палива.

Нагадаємо, компанія "ДТЕК Енерго" перед початком опалювального сезону почала імпортувати вугілля з Польщі і Казахстану, а також проводить переговори про поставки зі США.