КМДА оголосила про плани підвищити вартість проїзду

Фото з відкритих джерел

Такий крок пояснюють підвищенням тарифів на енергоносії

Київська міська державна адміністрація планує підвищити вартість проїзду в столичному громадському транспорті. Про це повідомила прес-служба відомства в Telegram.

Збільшення вартості проїзду пояснюють підвищенням тарифів на енергоносії. "Місто змушене готуватися до підвищення тарифу на проїзд у комунальному громадському транспорті. Такий крок є необхідним для збереження стабільної роботи комунальних підприємств-перевізників в умовах підвищення тарифів на енергоносії", - йдеться в повідомленні.

Наразі очікуються пропозиції від комунальних підприємств щодо економічного обґрунтування тарифу. Далі планують сформувати вартість проїзду і подати пропозицію на обговорення громадськості. "Усі наявні пільги на проїзд для киян збережуться", - додали в КМДА.

Новини за темою: Київ розробляє алгоритм впровадження електронних перепусток для проїзду в транспорті на випадок локдауну

Нагадаємо, в травні профспілки "Київпастрансу" і "Київського метрополітену" заявили, що собівартість разової поїздки в громадському транспорті становить 20-25 гривень. Тоді заступник голови КМДА Микола Поворозник заявив, що "проїзду по 20 гривень точно не буде".