Кабмін виділив 150 мільйонів гривень на COVID-тести для лікарень

Кошти виділили за бюджетною програмою

Іноземців та осіб без громадянства зобов'язали здавати ПЛР-тест перед в'їздом до Криму Фото з відкритих джерел

Кабінет міністрів України виділив 150 мільйонів гривень на забезпечення потреби закладів охорони здоров’я, які проводять попередню діагностику COVID-19, розхідними матеріалами для діагностики коронавірусної хвороби. Про це повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров'я.

"Коронавірусна хвороба, а особливо штам “Дельта”, поширюється дуже швидко. Тому ми повинні вживати всіх можливих заходів для оперативного реагування, зокрема, тестувати осіб із будь-якими симптомами ГРВІ, відстежувати контактних осіб. Тестування є одним із способів перервати ланцюг інфікування", – наголосив очільник МОЗ Віктор Ляшко.

Новини за темою: "У нас гібридна війна": Ляшко пояснив низькі темпи вакцинації в Україні

У Міністерстві зазначили, що кошти виділили за бюджетною програмою "Заходи, пов'язані з боротьбою з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками".

У МОЗ додали, що додатково очікується поставка 2 млн експрес-тестів за кошти спеціального фонду Державного бюджету України за бюджетною програмою "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей". Це дозволить покрити додаткову потребу закладів охорони здоров’я для діагностики COVID-19 та забезпечити безкоштовне тестування осіб з підозрою на коронавірусну хворобу.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров'я України відзвітувало про хід вакцинації від COVID-19 на пошті. Станом на сьогодні, 11 жовтня, в окремих відділеннях Укрпошти в усіх регіонах країни вакцинували 13 472 людини.