Кабмін очікує 700 мільйонів доларів допомоги від МВФ, - Шмигаль

Фото з відкритих джерел

За словами прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, Україна наполегливо працювала над реформами для ухвалення даного рішення

Кабінет міністрів очікує, що у листопаді 2021 року рада Міжнародного валютного фонду затвердить новий транш для України у розмірі 700 мільйонів доларів. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду 20 жовтня, повідомляє "Суспільне".

"Цього тижня досягнуті позитивні домовленості на робочому рівні з Міжнародним валютним фондом. Ми очікуємо, що вже в листопаді рада МВФ затвердить новий транш у розмірі близько 700 мільйонів доларів США", - заявив Шмигаль.

Прем’єр зазначив, що Україна наполегливо працювала над реформами задля ухвалення даного рішення.

"Ми зараз маємо як країна надзвичайний рівень підтримки партнерів. Лише за останній місяць підписано кілька великих угод зі світовим банком на сотні мільйонів доларів", – додав він.

Окрім того, Шмигаль нагадав, що Європейський Союз виділив Україні другий транш макрофінансової допомоги, пов'язаної з пандемією COVID-19, у розмірі 600 мільйонів євро.

Новини за темою: Верховна Рада підсилила незалежність НБУ для продовження співпраці з МВФ

Нагадаємо, радник президента України Олег Устенко в ефірі "Україна 24" заявив, що українська влада досягла угоди з МВФ на рівні персоналу, але для схвалення траншу радою директорів фонду необхідно виконати додаткові умови. 

До того глава місії Міжнародного валютного фонду в Україні (МВФ) Іванна Владкова Холлар повідомила послам країн "Великої сімки" в Україні про прогрес у виконанні країною низки умов угоди stand-by.