Кабінет міністрів затвердив новий склад правління "Укрзалізниці"

Склад призначено тимчасово, на період до прийняття загальними зборами акціонерів рішення щодо формування правління

Фото з відкритих джерел

Уряд затвердив новий склад правління АТ "Укрзалізниця". Новий склад було призначено тимчасово, на період до прийняття загальними зборами акціонерів рішення щодо формування правління. Про це повідомляє пресслужба компанії.

"Кабінет міністрів України своїм рішенням від 25 жовтня 2021 року затвердив новий склад правління АТ "Укрзалізниця", - йдеться в повідомленні.

Так, згідно з постановою уряду № 1101 від 25 жовтня 2021 року, головою правління компанії призначено Олександра Камишіна, який до цього виконував обов’язки очільника компанії. Членами правління призначено Григорія Бойка та Євгена Лященка. Крім того, уряд затвердив на посадах членів правління АТ "Укрзалізниця" Ореста Логунова, Олександра Перцовського та Романа Черніцького.

Новини за темою: Аудит "Укрзалізниці" виявив ризики та порушення на 60 млрд

Зазначається, що згідно з урядовою постановою, вказаний склад правління Укрзалізниці призначено тимчасово, на період до прийняття загальними зборами акціонерів товариства (за поданням нового складу наглядової ради) рішення щодо формування правління.

В "УЗ" додали, що цим же документом Кабінет міністрів України припинив повноваження членів правління "Укрзалізниці" Франтішека Буреша та Івана Юрика та звільнив від виконання обов’язків члена правління Івана Синякова.

Нагадаємо, 21 жовтня Кабінет міністрів України затвердив дострокове припинення повноважень члена наглядової ради АТ "Укрзалізниця" Аудіцкаса Адомаса як представника держави. Він залишався єдиним членом наглядової ради.