Новини » Економіка Читать эту новость на русском

Голова ВР підписав закон щодо визначення системи ціноутворення в будівництві доріг

Фото з відкритих джерел

Документ уже направлено на підпис Президенту

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук підписав закон щодо визначення системи ціноутворення в будівництві автомобільних доріг загального користування (№2234) і передав його на підпис президенту. Про це свідчить інформація у картці законопроекту на сайті Верховної Ради, повідомляє "Укрінформ".

Зазначається, що 22 листопада документ повернуто з підписом Голови Верховної Ради і направлено на підпис Президенту. Документом внесено зміни до статті 17 закону "Про інвестиційну діяльність" та статті 7 закону "Про ціни та ціноутворення".

Зокрема, передбачено, що вартість будівництва визначається на підставі затверджених центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері будівництва, містобудування та архітектури, кошторисних норм і нормативів з ціноутворення у будівництві, які є обов’язковими під час здійснення будівництва об’єктів (крім автомобільних доріг загального користування) із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, кредитів, наданих під державні гарантії. Вартість нового будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування визначається на підставі методик і правил, затверджених центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері дорожнього господарства.

Формування, розроблення та затвердження кошторисних норм та нормативів з ціноутворення у будівництві, визначення порядку їх застосування, перевірка дотримання цих норм та нормативів при обчисленні вартості будівництва об’єктів (крім автомобільних доріг загального користування), що будуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, кредитів, наданих під державні гарантії, здійснюються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері будівництва, містобудування та архітектури.

Законом встановлено, що розроблення та затвердження нормативів визначення вартості нового будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування, визначення порядку їх застосування здійснює центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері дорожнього господарства.

Зазначимо, що Верховна Рада ухвалила закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення системи ціноутворення в будівництві автомобільних доріг загального користування" (№2234) 16 листопада.

Новини за темою: Платні дороги в Україні: Якою буде ціна за кілометр "концесійного" автобану

Нагадаємо, уряд планує будівництво шести платних автобанів.